Přihlásit | Registrovat
1.FK Příbram a.k.a. již brzy druholigoví!
16. 11. 2016 00:32

1.FK Příbram a.k.a. již brzy druholigoví!

Nad Jardou se stahují mračna. Každý klub má své výjimečné zápasy. Zápasy proti věčným rivalům, v našem případě třeba proti Spartě, kterou duo L+L(Lojza+Lucinka) okradlo o body, nebo třeba zápasy proti lokálním rychlokvaškám jako je třeba Zlín, který naopak sprostě oloupil o body nás. Všechno však mají tyto týmy společné...

Každý klub má své výjimečné zápasy. Zápasy proti věčným rivalům, v našem případě třeba proti Spartě, kterou duo L+L(Lojza+Lucinka) okradlo o body, nebo třeba zápasy proti lokálním rychlokvaškám jako je třeba Zlín, který naopak sprostě oloupil o body nás. Všechno však mají tyto týmy společné... A to jsou zápasy proti fotbalovým pseudoprojektům jako je třeba Mladá Boleslav(zdravíme do města, ve kterém nepřišla na reprezentaci ani polovina toho, co v San Marině!) a nebo proti klubům, reprezentujícím temnou stranu Síly. V této kategorii se jedná především o jeden jediný klub a tím je klub Jardy nebo-li 1.FK Příbram. A ať už se nám v této sezoně daří jakkoliv, každého musí těšit pohled na poslední místo tabulky. Na něm se v tuto chvíli bezbranně krčí právě tento zlotým, kterému patrně vyschly všechny možné finanční prameny, a proto už není krupica ani na kulky do kolenou rozhodčích a najednou se tedy začíná ukazovat, kam celý tento fotbalový pseudoklub patří!

My všichni máme jedinečnou příležitost tak být tuto sobotu u toho, když se příbramský fotbalový cirkus představí, doufejme na dlouhou dobu naposledy, v Brně v zápase první ligy. V čele celého tohoto ansámblu bude pochodovat samotný Tomáš Pilík, hráč který odmítl nejlepší klub na světě na úkor provinční Jardovy hračky, která je všem fotbalovým fanouškům, bez ohledu na klubovou příslušnost, jen pro smích. Borci se jistě postarají o to, aby tomuto prošedivělému mafiánskému dítku ukázali, jakou chybu udělal, když odmítl vábení Štatlu. My musíme přijít a dohlédnout na to, aby byl Pilík a potažmo celý jeho manšaft poskládaný z vyhořelých "kdysifotbalistů" řádně zeměšněn. Aby nás Tomáš lépe slyšel, celý domácí kotel se pro tento zápas přesouvá do sektoru M. Sraz všech kotelníků bude 15 minut před zápasem u fanshopu, stojícího u vchodu do sektoru M. 

Všichni tedy máme v tuto sobotu společný úkol a to jakmile odzvoní sobotní 15. hodina, stát na značkách a sborově křičet Pilík ven!!!

Související zápas

Zbrojovka
Příbram
sobota 19. 11. 2016, 15:00