Přihlásit | Registrovat
Anglický týden
24. 10. 2016 19:56

Anglický týden

Po Bolce si střihneme dvakrát Vysočinu. V sobotním odpoledni se vydali hráči a fanoušci Zbrojovky do města automobilů Mladé Boleslavi. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zápas s lídrem tabulky, dalo se očekávat, že půjde o těžký zápas. Všichni se také těšili na setkání s mladoboleslavským svářečem Mírou Kerestešem, který se v létě rozhodl, že je mu Zbrojovka malá a že vysedávání na tribuně v Boleslavi pro něj bude dalším kariérním posunem. Kromě početné skupiny Zbrojováků se na stadione objevil také duch Lucie Ratajové, konkrétně když v 90.+4. minutě vystřelil remízu Michal Škoda a na poslední chvíli tak odvrátil porážku.

    V sobotním odpoledni se vydali hráči a fanoušci Zbrojovky do města automobilů Mladé Boleslavi. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zápas s lídrem tabulky, dalo se očekávat, že půjde o těžký zápas. Všichni se také těšili na setkání s mladoboleslavským svářečem Mírou Kerestešem, který se v létě rozhodl, že je mu Zbrojovka malá a že vysedávání na tribuně v Boleslavi pro něj bude dalším kariérním posunem. Kromě početné skupiny Zbrojováků se na stadione objevil také duch Lucie Ratajové, konkrétně když v 90.+4. minutě vystřelil remízu Michal Škoda a na poslední chvíli tak odvrátil porážku.

    Povzbuzeni tímto výsledkem jdou teď Zbrojováci do dalšího zápasu, který bude mít ještě větší důležitosti. Jedná se totiž o zápas domácího poháru, přes nějž vede zřejmě nejkratší cesta do pohárové Evropy, kam náš slavný klub jistě patří. S tím samým soupeřem se pak střetneme ještě jednou o pár dní později, když v rámci ligové soutěže dorazí Jihlava znovu. Jihlava letos ještě nevyhrála a na lavičce sedí Míša deBílek, který je příslibem toho, že jihlavští nevyhrají ještě pěknou řádku zápasů. Všichni se tedy sejdeme ve středu 17:00 na Srbské, nechejme si také prázdné břicho, protože se bude servírovat Vysočina!

    Vzhledem k tomu, že sektor S bude pro zápas uzavřený, sraz je před  výkopem u vchodu do sektoru N, kde se všichni přítomní dohodnou, kde pro tentokrát vytvoří kotel.

Související zápas

Zbrojovka
Jihlava
sobota 29. 10. 2016, 17:00