Přihlásit | Registrovat
Bod z komorního utkání s Bohemkou
14. 8. 2017 22:48

Bod z komorního utkání s Bohemkou

Druhý domácí zápas jsme odehráli proti pražské Bohemce. Velmi hratelným soupeřem, jehož porážka měla tým nastartovat a vyvést jej z krize, která Flintu nepochybně postihla. Nakonec však utkání skončilo pouze remízou, za kterou můžeme být v jistých ohledech i rádi.

Ještě před samotným zápasem se však řešila jedna z  fanouškovského hlediska mnohem důležitější věc. Po incidentu na domácím zápase s ostravským Baníkem viselo nad klubem podmíněné uzavření celého stadionu proti pražské Spartě. Na to, že celou situaci zapříčinilo především selhání PČR, byly podmínky od jejích představitelů a fotbalové disciplinárky nastaveny dost přísně, možná až likvidačně. O to více na sebe můžeme být hrdí, že jsme neschopným policejním úředníkům neudělali radost a zápas se Spartou bude!

Už od první minuty se utkání neslo v komorní atmosféře, kdy se k neaktivnímu kotli nakonec přidaly všechny fanouškovské skupiny a patří jim za to velký dík. Stadion tak zažil pravou západní atmosféru, kdy tribuny bouřily jen při rohu nebo například při penaltě, kterou chytil famózní Dušan. Jistě by si zasloužil, aby jeho jméno ochozy vyvolávaly ještě dlouho po zápase, ale to bohužel do západního stylu nezapadá. 

Že utkání skončilo bezbrankovou remízou už ví všichni a pozitivním dojmem to jistě nepůsobí. Mnohem lepší zprávou je, že všichni Zbrojováci klubu ukázali, že umí držet svoje slovo, což nám všem dává vyhlídky na lepší zítřky a s trochou štěstí se tak jednalo o na delší dobu poslední zápas s takto tichou atmosférou. Ještě jednou tedy díky všem, kdo i v těchto těžkých časech dorazili a táhli s námi za jeden provaz.

Související zápas

Zbrojovka
Bohemians
sobota 11. 3. 2017, 15:30