Přihlásit | Registrovat
Chceme další body
9. 3. 2018 12:53

Chceme další body

Ještě ani nezaschly naše slzy po odvolání Andrey Stramaccioniho a už je tu další kolo. Tentokrát doma hostíme tým Mladé Boleslavi, která je po letech konečně na místech, na která patří! Náš úkol tak bude jediný, přikovat Bolku ke dnu!

Dá se čekat, že sektor hostů bude tentokrát liduprázdný, a proto bude tvorba veškeré atmosféry jen a pouze v našich rukou! Kluci budou chtít jistě navázat na povedené výkony ze zápasů s Olomoucí a Spartou a naším úkolem bude je řádně vyburcovat!

Naposledy nás Boleslav setla a nyní nastal ideální čas k tomu, abychom se pomstili a připsali další cenný skalp v boji o záchranu. Počasí už je víc než přiznivé, stejně tak i termín a neexistuje tedy jediný důvod, proč by někod neměl dorazit. Zítřejší účast v sektoru L je zkrátka povinnost! Sejdeme se tedy nejpozději v 15.00 na značkách a připraveni hnát Zbrojováky kupředu!

I tentokrát bude před vchodem do sektorů J, K, L, M připraveno občerstvení a všichni si tak můžou před úvodním hvizdem dát něco k jídlu a nebo se třeba navnadit legendárním Švejkovým menu ať atmosféra stojí za to! 

Související zápas

Zbrojovka
Boleslav
sobota 10. 3. 2018, 15:00