Přihlásit | Registrovat
Choreo na Sokolov vol. II
10. 10. 2018 18:49

Choreo na Sokolov vol. II

Jak již bylo v minulých dnech a týdnech několikrát řečeno a oznámeno, na zápas se Sokolovem se budeme prezentovat velkým choreem, kterým ukážeme, že Zbrojováci jednoznačně patří na prvoligovou mapu. O uplynulém víkendu se první odvážlivci postarali o tu nejméně záživnou část a nyní je potřeba na tuto práci navázat.

Tentokrát přijde na řadu část ze všech nejzábavnější a to malování samotného chorea. Tato činnost skýtá spoustu zábavy a zvládne ji opravdu kdokoliv. Počítat je třeba jen s tím, že se u ní člověk možná lehce ušpiní. Proto by všichni dobrovolníci, kteří se akce zúčastní měli dojít patřičně ustrojeni. Nikdo nemusí mít žádný strach, nejde se na módní přehlídku, a tak pokud dojdete už na sraz v pracovním, nikdo vás rozhodně nepomluví.

Nyní už k samotnému srazu... Jelikož počítáme s tím, že Zbrojováků bude nespočet, uvítá organizátor akce Pan Paruka veškerou vaši součinnost v oblasti dopravy. Každý, kdo bude moci vyrazit svým automobilem a vzít s sebou i několik kolegů, může se hlásit na číslo 773519130. A kam že to vlastně pojedeme? Stejně jako minule se vyráží do sportovní haly v Uherčicích. V případě, že by někdo nevěděl, kam přesně dorazit, může se taktéž ozvat na výše zmíněné číslo. Na místě je možnost se náležitě občerstvit v místní restauraci a tak se nikdo nemusí bát, že by na :této akci trpěl. Sraz bude už tuto sobotu v 7:00 před městskými lázněmi. Proto v pátek opatrně s vodečkou, ať sraz nezaspíte!

Na samotném zápase se pak bude vybírat na výrobu chorea, a tak každý může přispět korunkou na dobrou věc. Neváhejte proto a do kasiček sypejte korunek co nejvíce.