Přihlásit | Registrovat
Čtvrtá výhra je doma!
18. 4. 2017 10:39

Minulá sobota byla dnem D pro všechny Zbrojováky a především pro náš oblíbený manšaft. Kotelníci se pro tento zápas rozhodli přesunout do nového sektoru mezi ostatní diváky a blíže hřišti. Naši borci se zase utkali s hráči Jablonce a jak se ukázalo později dalšími výsledky, bylo tentokrát mimořádně důležité zvítězit. V tomto zápase navíc poprvé fungovala klubová online aplikace!

V sobotu v 15:00 se sešli fanošuci k dalšímu utkání naší letecké Kapr ligy. Jednalo se o první zápas z domácího dvojbloku, který absolvujeme během dubna. A právě na tento zápas se rozhodli pro malý experiment i členové brněnského kotle. Už před zápasem byla možnost výměny permanentek do sektoru S za lístky pod střechu do části, která je mnohem blíže hřišti a tudíž pomůže významně oživit atmosféru na zápase.

Vážně to tentokrát vzali i borci v červeném. Povedlo se dokonale navázat na skvělý výkon ze zápasu se Spartou a také se na naši stranu konečně přidalo i štěstí, které s k nám letos v mnoha remízových zápasech otočilo zády. Poprvé se projevilo, když car Boris poslal za Hrubého záda svůj centr a poslal nás do vedení už v první půli. Ve druhé půli pak zazářil i Řezňa, který nechtěl zůstat pozadu a skvělým blafákem si pohrál s celou peltovskou obranou. Uzavřel tak skore na konečných 2:0.

My jsme se tak po těchto dvou trefách mohli konečně zase radovat z vítězství. To získalo na důležitosti především v momentech, kdy se zrádce Holek rozhodl namazat Jihlavě na gól a udržet nás tak v boji o záchranu. Ten bude náročný také kvůli tomu, že v Příbrami se znovu evidentně probouzí temné síly a Jarda Starka se také nechce vzdát jen tak. Konec ligy tak bude ještě napínavý...