Přihlásit | Registrovat
Další nula na kontě
19. 4. 2018 10:07

Další nula na kontě

V sobotu se odehrálo dlouho očekávané derby, kde jsme zajížděli do Uherského Hradiště na půdu místního Slovácka. I přestože byl zápas pro nás extrémně důležitý a hráči tvrdili, že si jsou této důležitosti taky vědomi, zase jsme prohráli a odjížděli jsme s další nulou. Tuhle nulu jsme ale bohužel měli jen v kolonce vstřelených gólů.

Na venkovní zápas jsme tentokrát vyráželi několika způsoby. Po dlouhé době se odehrál také organizovaný vlakový výjezd a návštěva v sektoru hostí byla tedy vzhledem k okolnostem, za kterých se utkání odehrálo, velmi slušná. V našem sektoru panovala od začátku perfektní atmosféra a snažili jsme se dotlačit naši Zbrojovku k úspěchu. Bohužel v tomto utkání nás opět nepodržel obávaný kat brněnského týmu Ardeleanu, který nám v první půli upřel regulérní penaltu. I když otázkou zůstává, jestli by ji případně některý z našich ostrostřelců vůbec byl schopen proměnit.

I přestože by se chtělo říci, že už jsme na špatné výsledky zvyklí, byla většina sektoru po vstřeleném gólu a především po závěrečném hvizdu v šoku a panovalo mezi námi obrovské zklamání a vztek. O tom se mohlo přesvědčit i několik hráčů, kteři se vydali pod zbrojovácký sektor k diskuzi, alespoň za tento krok jim patří dík. Škoda jen, že se za námi nevydal i onen elitní snajpr, který se ještě nedávno div neviděl na bundesligových trávnících, snad by si konečně vzpomněl, jak dávat góly a kolik bodů už nás stál.

My tak po tomto zápase můžeme jen doufat v zázrak.