Přihlásit | Registrovat
Další pohárová výhra...
27. 10. 2016 19:47

Zbrojovka ve středu porazila Jihlavu a v poháru jde dál. Tak jsme si ve středu ukrojili první kolečko Vysočiny. Vzhledem k tomu, že od poslední sezony máme jediné mottto a to UEFA DO BRNA, jedná se o důležitý krok směrem k naplnění tohoto sloganu. Ačkoliv počasí letos už tak trochu tradičně nestálo za nic a do Brna se přikradla zima, která je asi stejně protivná a nepříjemná jako pražská "S", zúčastnilo se zbrojováckého tažení domácím pohárem téměř třináct stovek domácích diváků. Ti mohli vidět, jak se v první půli domácí borci zakousli do svého soupeře jako do štangle Vysočiny a zkušeně šli už před poločasem do vedení, když skore otevřel Kuba Řezníček.

Hned po půlce borci navázali an vysoké tempo a to vyvrcholilo penaltou, při které si Michal Škoda ukrojil další kousek. Vzhledem k tomu, že tato Vysočina není příliš kvalitní (dalo by se říct až druhořadá, možná i druholigová), je jasné, že i brněnské frajery nebavilo tahat takovou nedobrotu v ústech a štangli trochu povolili. To bohužel vedlo k tomu, že jsme inkasovali, avšak pohárová matematika mluví jasně: Je jedno zda dáš nebo nedáš gól, když hraješ proti Zbrojovce, jsi odsouzený k porážce! A tak se nakonec i stalo a i přes trochu infarktový závěr jsme mohli všichni vyrazit do štatlu oslavit další krok směrem ke Karagandě!

Aby Vysočiny nebylo málo, střihneme si s ní ještě jeden duel a to v sobotu od 17:00 znovu v Kéniku! Tentokrát už bude standardně otevřen celý stadion a my všichni tak po sobotním obědě, kdy bude mít každý správný Zbrojovák na stole jistě chleba s vysočinou, vyrazíme podpořit naše borce znovu! Je důležité vyhrát a hodit se do pohody, protože už za týden jedeme do Gottwaldova vyučovato fotbal, tak borce podpořme a tu správnou domácí pohodu jim pojďme vytvořit!