Přihlásit | Registrovat
Do Jablonce jezdila...
Pozvánky 13. 10. 2016 11:58

Do Jablonce jezdila...

V sobotu hraje Zbrojovka v Jablonci Po slavné loupeži sparťanských bodů, o které se nám podařilo minule za drobné pomoci Lucky Ratajové obrat Rudou chátru, se Zbrojovka vydává do sudetského Gablonze, kde ji přivítají doácí v čele s nejslavnějším Finem působicím v českém fotbale samotným Peltavenem. Stejně jako třeba Sparta nebo Příbram i Jablonec patří v české lize mezi kluby, které zosobňují zlo a my jim můžeme přát jen to nejhorší. Je proto důležité tuto naši nenávist přenést i do hlediště a na sever vyjet v co největším počtu. Jedině tak totiž nahecujeme naše borce, aby tuto zelenou špínu zadupali do země, kam patří. Morálka by měla být po zápase se Spartou na nejvyšší možné úrovni, tak ji pojďme udržet po zbytek podzimu a využít maximálně v náš prospěch.

Po slavné loupeži sparťanských bodů, o které se nám podařilo minule za drobné pomoci Lucky Ratajové obrat Rudou chátru, se Zbrojovka vydává do sudetského Gablonze, kde ji přivítají doácí v čele s nejslavnějším Finem působicím v českém fotbale samotným Peltavenem. Stejně jako třeba Sparta nebo Příbram i Jablonec patří v české lize mezi kluby, které zosobňují zlo a my jim můžeme přát jen to nejhorší. Je proto důležité tuto naši nenávist přenést i do hlediště a na sever vyjet v co největším počtu. Jedině tak totiž nahecujeme naše borce, aby tuto zelenou špínu zadupali do země, kam patří. Morálka by měla být po zápase se Spartou na nejvyšší možné úrovni, tak ji pojďme udržet po zbytek podzimu a využít maximálně v náš prospěch. 

Zápas začíná v sobotu v 17:00 a krom tohoto zápasu už letos budou pouze tři výjezdy, kde budeme moci vyjet s naším oblíbeným klubem, takže všichni chyťme příležitost za pačesy a vyražme dokud jsou kluci v euforii a je velká šance, že zpátky do Brna přivezou všechny tři body. Čím víc nás v sektoru hostí bude, tím bude i šance na první letošní venkovní výhru větší. Ukažme, že UEFA nepatří do nějakého provinčního zapadlého Jablonce, ale naopak do Brna!!!

Související zápas

Jablonec
Zbrojovka
sobota 15. 10. 2016, 17:00