Přihlásit | Registrovat
Do Polska pro body
21. 9. 2017 21:18

Do Polska pro body

V posledním utkání jsme znovu vyšli bodově naprázdno. Výkon nebyl sice tragický jako v Mladé Boleslavi, k čemu to však je, když v tabulce jsme se posunuli jen o jedno místo a to díky debaklu Jihlavy v Peltově. Nyní přichází zápas s jedním z hratelných soupeřů a kluci se budou chtít chytnout. Budete u toho?

Karviná, za kterou nastoupí i několik našich bývalých hráčů, schytala v posledním kole pět gólů a můžeme doufat, že stopeři Karviné si formu přenesou i do tohoto zápasu. U naší obrany pak budeme doufat v opak. Pokud se to vyplní, máme pak jistě šanci i na nějaký bodový zisk, který by nás vynesl mimo nepříjemnou sestupovou pozici. 

Způsobů jak se do jižního Polska dopravit bude hned několik. Někteří se vydají po vlastní ose, někdo se zase rozhodne využít vlakového spojení a vyrazí s bandou, která se z Brna chystá. Sraz je naplánován na 12:30 na Hlavním nádraží v Brně. Samotný zbrojovácký expres pak vyrází v 13,02 a v cíli bude před 16,00. Zapomeňme teď všichni na tabulku a na to kolikátí v ní jsme a pojďme si prostě jen vyjet v neděli na fotbal a pobavit se!

Doporučujeme také dbát zvýšené opatrnosti v případě, že se budete na půdě soupeře pohybovat s klubovými insigniemi. Poláci jsou totiž jako policajti, číhají všude.

Související zápas

Karviná
Zbrojovka
neděle 24. 9. 2017, 17:00