Přihlásit | Registrovat
Do Teplic za kapitána!
15. 2. 2017 22:02

Do Teplic za kapitána!

Liga je zase tu a Zbrojovka na úvod jara zajíždí do Teplic! Po dlouhé pauze je to opět tady... Začíná nám jarní polovina sezony a úvod to bude opravdu pikantní pro všechny rozumně smýšlející lidi, logicky tedy pro nás všechny fanoušky brněnské Zbrojovky. Borci v sobotu zajíždí do Teplic, které jsou vším možným jen ne městem fotbalu. Všichni z nás to mají ještě v živé paměti, když bosenské čuně a fotbalový řezník ve službách Teplic Ljevakovič, předčasně ukončil sezonu našemu vlasátému spasiteli Pavlu Zavadilovi! Celé toto pochybné pohraniční město tehdy vykřikovalo, že se v žádném případě nic nestalo a našeho kapitána, který by mohl celou tu modrožlutou sebranku vyučovat fotbalovosti, nařklo z neférovosti a co hůř simulování! Nakonec se samozřejmě ukázalo, že kapitán nikdy nelže. Kdy jindy by se tedy měl Zavoš vrátit na hřiště, když ne proti této pakáži?

Po dlouhé pauze je to opět tady... Začíná nám jarní polovina sezony a úvod to bude opravdu pikantní pro všechny rozumně smýšlející lidi, logicky tedy pro nás všechny fanoušky brněnské Zbrojovky. Borci v sobotu zajíždí do Teplic, které jsou vším možným jen ne městem fotbalu. Všichni z nás to mají ještě v živé paměti, když bosenské čuně a fotbalový řezník ve službách Teplic Ljevakovič, předčasně ukončil sezonu našemu vlasátému spasiteli Pavlu Zavadilovi! Celé toto pochybné pohraniční město tehdy vykřikovalo, že se v žádném případě nic nestalo a našeho kapitána, který by mohl celou tu modrožlutou sebranku vyučovat fotbalovosti, nařklo z neférovosti a co hůř simulování! Nakonec se samozřejmě ukázalo, že kapitán nikdy nelže. Kdy jindy by se tedy měl Zavoš vrátit na hřiště, když ne proti této pakáži?

Navíc proti nám bude patrně stát i zrádce Alois, mající v zádech jeho zuřivou trpasličí saň. Ukažme mu tedy, co si myslíme o "muži" kterému trpaslice vládne. A proto kdo do nynějška pochyboval o důležitosti tohoto utkání, má už teď několik důvodů proč vyjet. V sobotu totiž nejde jen o tři body... Půjde tady o pomstu, kterou si Zrádce a celé Teplice zaslouží! Celý manšaft bude potřebovat cítit maximální podporu a připadat si jako na domácím hřišti, o což se musíme postarat my - Zbrojováci. Nyní už je to tedy jasné: sobota 15:30, Stínadla!

Související zápas

Teplice
Zbrojovka
sobota 18. 2. 2017, 15:30