Přihlásit | Registrovat
Dokud dýcháme, doufáme!
18. 5. 2018 19:29

Dokud dýcháme, doufáme!

I přestože už nás mnozí odepisovali, podařilo se našim hráčům zabojovat a pořád tak žije naděje na naši ligovou záchranu. Zbrojovka bude bojovat o holý život s jihlavskou Vysočinou!

Všem je nám jasné, že obyčejný člověk bude pro zápas v relativně ztracené situaci hledat motivaci jen velmi těžce. Pořád je ale pár věcí, kvůli kterým stojí za to zítra na fotbal přijít...

V první řadě je fakt, že Zbrojovka stále žije! Pokud jsme opravdu věrní fanoušci a za naším klubem stojíme, není lepší chvíle, než právě tato, abychom se semkli a ukázali Flintě podporu! Kdo jiný než my, by měl ukázat podporu?

V případě, že se navíc podaří porazit Jihlavu a celé ligové tažení dotáhneme za šťastný koncem, můžeme jednou vzpomínat na to, že jsme byli u toho zázraku a že jsme jej pořádně zapili! Třeba bude tato sezona jednou stejně slavná jako ta titulová.

A v neposlední řadě je tu také fakt, že zítra vstupné hradí hráči! Pokud by se tedy naplnil černý scénář a náš milovaný klub sestoupil, může nás hřát alespoň pocit, že žoldáci, kteří už se viděli minimálně v Bundeslize a celou sezonu nám poslali do kopru, nám návštěvu zaplatí. Proto je třeba dorazit v co největším počtu, ať se náš pocit zadostiučinění znásobí a máme alespoň nějakou radost.

Zítra se tedy sejdeme všichni na Srbské ve všech sektorech a pamatujte DUM SPIRO, SPERO!