Přihlásit | Registrovat
Druhá liga pro Pilíka!
12. 5. 2017 17:09

Druhá liga pro Pilíka!

Už mockrát byla fotbalová Příbram blízko sestupu nejvyšší soutěže, vždy se ale podařilo ligu záhadným způsobem zachránit a pokaždé k tomu dopomohl zázračný vzestup formy na konci ročníku. Podobně je tomu i letos a těmto zlým silám, které obdarovávají hráče Příbrami temnou vítěznou mentalitou, budou čelit Zbrojováci. Tento opravdový souboj dobra se středočeským zlem se odehraje už zítra a všichni fotbaloví fanoušci očekávají, zda Zbrojovka zatluče jeden z posledních hřebíčků do příbramské rakve.

Stejně jako v zápasech minulých, kdy šlo o holé přežité prvoligového fotbalu v našem městě, je i tentokrát třeba se spojit! Spojit se proti společnému nepříteli, kterým je středočeské Palermo 1.FK Příbram. Klub, který je označován jako nesestoupitelný, tentokrát znovu balancuje nad druholigovou propastí a my všichni budeme mít možnost fandit našim klukům, aby Pilíka a spol. do oné propasti jednoduše shodili. Byla by to krásná a symbolická odveta za to, jak potupně nás kdysi před lety poslal tento pseudoprojekt právě o patro níž. 

Ligový program je na zítřejší den nachystán velmi příhodně. Na hřiště nenáviděného soupeře vyběhnou borci v 15:00 a hned po (doufejme, že vítězném) závěrečném hvizdu začínáme fandit Jihlavě a pozítří následně přivítáme tři body na kontě Bohemky. Naše sezona, co se týče umístění, už je letos ztracená a nemá cenu si nalhávat něco jiného. Proč si ji tedy nezpříjemnit pomyšlením, že několik pánů z úvodního obrázku bude všude, jen ne v první lize? Všichni tedy sraz v sobotu v 15:00 v sektoru hostí a na rtech jediný chorál: Druhá liga pro Pilíka!

Související zápas

Příbram
Zbrojovka
sobota 13. 5. 2017, 15:00