Přihlásit | Registrovat
Druhá liga taky liga aneb nová sezona je tu!
21. 6. 2018 09:55

Druhá liga taky liga aneb nová sezona je tu!

Sestup už máme za sebou, všichni jsme měli dostatek času se s ním vyrovnat a nyní už známe přesný rozpis příštího druholigového ročníku. Všechny nás tak čeká spousta exotických destinací, kam se snad zase dlouhou dobu nepodíváme.

Hned první kolo nového ročníku nám dá zavzpomínat na staré dobré prvoligové časy, jelikož na Srbskou dorazí druhý sestupující a to jihlavská Vysočina. Avšak velkým lákadlem nadcházejícího ročníku jsou především cesty po všemožných vesnicích českých a moravských zemí. První vesnicí, která bude mít tu čest nás hostit bude Vlašim! Po Vlašimi přivítáme tentokrát doma Chrudim, kde budou povinností tři body!

Velmi atraktivní podívanou nabízí také páté kolo, ve kterém zajíždíme do Prahy na pod televizní věž, kde se utkáme s žižkovskou Viktorkou. Tento zápas slibuje spoustu zážitků a lahodné vodky. Zvláště, jestli se bude hrát v tradičním ranním nedělním termínu! Po zápase s Žižkovem zameteme doma s Udavači a přichází na řadu moravské derby na půdě Prostějova.

Poté nás čeká jeden z dlouhých tripů, které se budou znovu po dlouhých letech opakovat. Prvním z nich je výjezd do Ústí nad Labem, který nás čeká v sedmém kole. Od tohoto výjezdu si opět slibujeme kromě bodů i spoustu nezapomenutelných zážitků. Týden poté se doma střetneme s Táborskem a naladíme se na výjezd do východních Čech, přesněji na půdu Pardubic. První třetinu postupové sezony pak uzavře domácí poprava mateřského klubu samotného Velkého Čápa a to FK Varnsdorf!

V jedenáctém kole nás čeká další moravské derby, tentokrát až na jih naší krásné moravské země a to do Znojma. Spoustě účastníků tohoto výjezdu se opět jistě vybaví spousta krásných vzpomínek... O týden později k nám dorazí soupeř až z druhé koutu republiky a připomene nám nenáviděného slezského soupeře. Představí se zde totiž Baník Sokolov. Po potupě tohoto falešného Baníku se podruhé v krátké době vydáme do východních Čech na stadion Hradce Králové, kde budeme tiše vzpomínat na prohibici, která provázela metanolovu aféru a zapříčinila tak výjezd s asi největším množstvím alkoholu v novodobé historii našeho OS.

A po tomto výjezdu už bude téměř na dohled polovina soutěže. Ve čtrnáctém kole se utkáme na Srbské s ostravskými Vítkovicemi. Přesně v polovině ročníku nás pak čeká výjezd až do samotného Polska, kde sehrajeme vítěznou partii s týmem Třince. Po tomto zápase už budeme mít na kontě 45 bodů a nedostižný náskok na druhý tým v tabulce. Před zimní pauzou ještě podruhé zesměšníme tým Vlašimi a staneme se zimním půlmistrem. Poté už si budeme všichni moci užívat dlouhou zimní pauzu a těšit se na jarní spanilou jízdu zakončenou postupem zpátky do první ligy.