Přihlásit | Registrovat
Hurá do Plzně!
25. 11. 2016 16:12

Hurá do Plzně!

V neděli jedeme obrat o body mistra V neděli přichází jeden z nejlepších zápasů sezony. Zbrojovka po remíze s Jardovou hračkou vyraží do mistrovské Plzně, kde dlouhodobě podává slušné výkony a herně se jí daří. Bude jen na borcích, aby na tyto zápasy z historie navázali a přivezli nám slušný výsledek před posledním letošním zápasem proti Kurviné. Plzeň hraje na zrekonstruovaném moderním stadionu, kde je i ze sektoru hostí parádní výhled, takže každý, kdo bude chtít kluky hnát za vítězstvím, k tomu bude mít perfektní prostor

V neděli přichází jeden z nejlepších zápasů sezony. Zbrojovka po remíze s Jardovou hračkou vyraží do mistrovské Plzně, kde dlouhodobě podává slušné výkony a herně se jí daří. Bude jen na borcích, aby na tyto zápasy z historie navázali a přivezli nám slušný výsledek před posledním letošním zápasem proti Kurviné. Plzeň hraje na zrekonstruovaném moderním stadionu, kde je i ze sektoru hostí parádní výhled, takže každý, kdo bude chtít kluky hnát za vítězstvím, k tomu bude mít perfektní prostor. Vzhledem k tomu, že Plzeň hraje dlouhodobě evropské poháry, podobá se tomu i kvalita jejího kádru. Ač jsou některá jména více oblíbená a některá zase méně (zdravíme hovado v Bentley), nelze jim upřít to, že většina kádru má i fotbalové kvality, a tak je i velká šance, že každý kdo v neděli vyrazí na fotbal jej i uvidí. Podobné vystoupení jako předvedla parta Jardových čubiček v čele se slečnou Pilíkem se tak nejspíš konat nebude.

A ať už zápas dopadne jakkoliv, je tu to největší plus, které výjezd do Plzně má - Spilka! Sektor hostí je propojen lávkou přímo s pivovarem, a tak před zápasem a po zápase je prostor na tupláka plzně a hlavně na slavnou kačenu! Netřeba připomínat, že ještě donedávna byla mezi oběma kluby družba, tudíž je díky tomu pro nás Plzeň ideálním místem, kde si můžeme díky dobrým vztahům užít klidný a pohodový výjezd.

Takže v neděli v 18:30 všichni hurá na Zbrojovku!

Související zápas

Plzeň
Zbrojovka
neděle 27. 11. 2016, 18:30