Přihlásit | Registrovat
Hurá na Spartu!
24. 8. 2017 16:27

Hurá na Spartu!

V minulém utkání jsme byli svědky potupné a ponižující porážky, kterou zapříčinil totální kolaps naší obrany a posléze i celého týmu. Hned poté se naskytla příležitost si vše vyříkat s celým týmem, někteří se pak rozhodli diskutovat i s trenérem. Celá ostuda nakonec vyvrcholila ukončením spolupráce se Svaťou Habancem. Před zápasem s Rudou chátrou jsme tak zůstali bez trenéra a o to větší zodpovědnost leží i na našich bedrech.

Je jasné, že všichni Zbrojováci berou tento duel velmi prestižně. Bohužel stejně prestižně jej berou i příslušníci PČR, kteří vymysleli důležité opatření, které zajistí, že se budeme na utkání cítit bezpečně. Z toho důvodu není možné do jakýchkoliv jiných sektorů, než jsou ty za brankou, pronášet jakékoliv vlajky, ať už mávací nebo plotové. Každý, kdo tedy bude chtít mávat vlajkou, nechť zakupuje lístky do sektoru S. Naopak každý, kdo chce fandit, může si zakoupit lístek kamkoliv bude chtít. Žádný bojkot na tento zápas se nechystá a fandit se bude úplně ve všech sektorech!

Doražme na toto utkání v co největším počtu. Hráči teď budou potřebovat naši maximální podporu. Ukažme, že za Zbrojovkou stojíme a že i přes rozdílné názory máme všichni stejný zájem a to podpořit náš tým a vidět Rudé na kolenou! Je důležité hráčům ukázat, že v tomto utkání nejsou sami a že v Brně je pořád pro koho hrát fotbal! Všichni se tedy sejdeme v sobotu v 17:00 na Srbské!

Související zápas

Zbrojovka
Sparta
sobota 26. 8. 2017, 17:00