Přihlásit | Registrovat
Ivánek už nemůže mluvit, teď jsou na řadě Číňané!
Pozvánky 17. 10. 2016 22:16

Ivánek už nemůže mluvit, teď jsou na řadě Číňané!

I Dalajláma ve středu fandí Zbrojovce! V sobotu padlo hned několik milníků, které nad námi visely a nepůsobily zrovna dobře. Po několika stech minut, po které jsme týmu Míry Pelty nevstřelili gól se prosadil Michal Škoda a v tom samém zápase se konečně prosadil i Kuba Řezníček, který si nechával vítězný gól na dobu, kdy už to bylo opravdu třeba. Jeho vítězná trefa totiž znamenala to, že pár desítek statečných, kteří se vydali na sever Čech do města zla, se vracelo domů se třemi body, se kterými počítal snad jen málo kdo. O to lepší příchuť tyto body mají, když si uvědomíme, že sobotní zbrojovácká výhra znamenala i konec Ivánka Horníka ve funkci sportovního ředitele. Ivánek už teď tedy nemůže mluvit a my si můžeme ve středu s klidem dát čínské kungpao.

V sobotu padlo hned několik milníků, které nad námi visely a nepůsobily zrovna dobře. Po několika stech minut, po které jsme týmu Míry Pelty nevstřelili gól se prosadil Michal Škoda a v tom samém zápase se konečně prosadil i Kuba Řezníček, který si nechával vítězný gól na dobu, kdy už to bylo opravdu třeba. Jeho vítězná trefa totiž znamenala to, že pár desítek statečných, kteří se vydali na sever Čech do města zla, se vracelo domů se třemi body, se kterými počítal snad jen málo kdo. O to lepší příchuť tyto body mají, když si uvědomíme, že sobotní zbrojovácká výhra znamenala i konec Ivánka Horníka ve funkci sportovního ředitele. Ivánek už teď tedy nemůže mluvit a my si můžeme ve středu s klidem dát čínské kungpao.

Zápas, který se kvůli vodní sabotáži na začátku ligového ročníku musel odložit, se nyní bude dohrávat a borci tak před sebou mají náročný tzv. anglický týden! O to větší bude třeba naše podpora, která je požene za dalším vítězstvím. Kvůli tomuto speciálnímu utkání přiletěl do České republiky samotný Dalajláma (ačkoliv to oficiálně nechce přiznat a skrývá se za nějaké politické techtle mechtle)! V předprodeji zbývají poslední lístky, které nebyly vyprodány ještě v létě, a proto by nikdo neměl váhat a pojistit si vstupenku na tento zápas už v předprodeji.

K dispozici bude i předzápasová fanzóna, která se otevírá už v 16:00. Proto všichni, kdo si ještě na tento velký den nezařídili volno, můžou letět hned z práce a už dvě hodinky před špílem si dát pořádnej škopek. Nezapomínejte totiž, že na statku se točí jen nějaká pasová zrzka, která stejně nikomu nechutná. Přidávat se můžete zde!

Takže ve středu je program jasný! Všichni v 18:00 v Kéniku na značkách!

Související zápas

Zbrojovka
Slavia
středa 19. 10. 2016, 18:00