Přihlásit | Registrovat
Klokani ubetonovali bod
13. 3. 2017 18:56

Klokani ubetonovali bod

Od sobotního zápasu asi každý z nás očekával trochu víc. Hlavně po nadějných výkonů ze začátků jara, kdy byla naše hra výborná a prostě jen chybělo pár gólů. Bohužel Cajzlové evidentně nepřijeli hrát fotbal a v kombinaci s výkonem dobytka v dresu rozhodčího a smůlou, která se nás znovu držela aje z toho zase jen plichta. Bod, který nám tihle zelení lemplové ukradli, musel klokaním fanouškům rozzářit oči stejně, jako když si můžou střelit pořádnou dávku.

Bez ohledu na výsledek je všakt nutno říci, že předvedený výkon nám dává naději do budoucna, že se konečně blýská na lepší časy. Už na začátku mohl Flintu poslat do vedení Řezňa, který o pár minur později míč do branky skutečně dotlačil a na celém stadionu začal pořádný hukot. Bohužel skoropuberťák na lajně byl proti a kdybychom tam místo něj měli Lucinku Ratajovou, Cajzlové by nejspíš z Brna odjížděli jako zpráskaní psi. Zvláště bez záložníka Bergra, který jako jeden z mála umí v Bohemce hrát fotbal, bychom zelenobílé zadupali do země. 

Svoje šance jsme však měli proměnit i bez pomoci rozhodčích a to je v tuto chvíli největší rozdíl mezi námi a TOP týmy z naší ligy. Oproti podzimu je však vidět, že si kluci v obraně věří a podávají konečně super výkony. Po čtyřech odehraných kolech se dá říct, že všechny posily se opravdu povedly a náš čas jistě teprve přijde. A kdo ví, třeba to bude už za týden v Hradci a nebo za dva týdny v Opavě!

 

Související zápas

Zbrojovka
Bohemians
sobota 11. 3. 2017, 15:30