Přihlásit | Registrovat
Končí nám rok 2016
23. 12. 2016 17:54

Končí nám rok 2016

Tak už za sebou skoro máme další rok, který byl místy veselý, ke konci pak spíše smutnější, ale i tak stál za to! My přeje všem Zbrojovákům a dalším lidem dobré vůle, kterým není osud našeho oddílu lhostejný, veselé Vánoce, klidné prožití posledních dní roku 2016

Tak už za sebou skoro máme další rok, který byl místy veselý, ke konci pak spíše smutnější, ale i tak stál za to! My přeje všem Zbrojovákům a dalším lidem dobré vůle, kterým není osud našeho oddílu lhostejný, veselé Vánoce, klidné prožití posledních dní roku 2016 a také šťastný začátek nového roku 2017 plný pyrotechniky, protože kde není pyro, není ani party! Ať se daří nám všem, našemu milovanému klubu a logicky ať se také nedaří všem našim rivalům, kteří už se nám snad budou v co nejkratší době jen dívat na záda.

Do nového roku tedy vykročmě všichni správnou nohou a i v roce 2017 SMRT SPARTĚ!!!