Přihlásit | Registrovat
Liga je tu!
25. 7. 2017 21:34

Liga je tu!

Jak už se stalo v posledních letech zvykem, konec července se nese ve znamení začátku ligových bojů. Nejinak tomu bude i tentokrát, ročník 2017/2018 je za dveřmi a všichni jsme již nažhavení na začátek nové sezony. Soupeře jsme si pro začátek nemohli přát lepšího. Na Srbskou totiž dojede nenáviděný Baník, který je na zápas také vyhecovaný a duel tak bude mít opravdu grády!

Před prvním kolem lístky mizí neskutečným tempem, a proto doporučujeme využít všech možných prostředků k zajištění vstupenky už s předstihem. Možností je opravdu nespočet! Už zítra budou lístky k dostání na Svoboďáku v rámci předsezónní akce. Zde každý kupující nové permanentky nebo vstupenky získá také možnost vyhrát let balonem z posvátného lužáneckého stadionu!

Nakupovat se dá také na spoustě kontaktních bodů. Využijte tedy toho, že v předprodeji jsou lístky levnější a pojďte udělat fantastickou atmosféru, kterou poženeme borce dopředu. Pokud chceme získat skalp Chacharů, bude potřeba udělat opravdovou bouři a dorazit v co největších počtech!

Sraz je tedy v pátek v 16:00 ve fanzóně a poté už hurá na stadionu, kde v 18:00 rozbijeme Chachary!

Související zápas

Zbrojovka
FCB
pátek 28. 7. 2017, 18:00