Přihlásit | Registrovat
Na Boleslav!
Pozvánky 21. 10. 2016 09:44

Na Boleslav!

V sobotu hraje Zbrojovka! Nemá cenu ohlížet se zpět za tím, co bylo. Číňané měli zkrátka víc toho štěstíčka. Morálními vítězy tohoto utkání však stále zůstáváme my, jelikož slávističí soudruzi museli poručit větru a dešti, aby se původní utkání odložilo až na dobu, kdy budou všichni socialističtí bojovníci dostatečně nadopovaní košér kungpaem a všemi možnými drogami. Navíc aby slavnou Zbrojovku vůbec porazili, stálo to klub z vršovické synagogy jeden celý Barák! To Zbrojováci si takto vítězství kupovat nemusí a vyhrají vždy poctivě - zdravíme Lucku Ratajovou. Trest už se ti chýlí ke konci! No a další pokus o výhru přijde už teď v Mladé Boleslavi.

Nemá cenu ohlížet se zpět za tím, co bylo. Číňané měli zkrátka víc toho štěstíčka. Morálními vítězy tohoto utkání však stále zůstáváme my, jelikož slávističí soudruzi museli poručit větru a dešti, aby se původní utkání odložilo až na dobu, kdy budou všichni socialističtí bojovníci dostatečně nadopovaní košér kungpaem a všemi možnými drogami. Navíc aby slavnou Zbrojovku vůbec porazili, stálo to klub z vršovické synagogy jeden celý Barák! To Zbrojováci si takto vítězství kupovat nemusí a vyhrají vždy poctivě - zdravíme Lucku Ratajovou. Trest už se ti chýlí ke konci! No a další pokus o výhru přijde už teď v Mladé Boleslavi.

V Mladé Boleslavi bychom se měli sejít v hojném počtu, protože tento fotbalo projekt nemá příliš fanoušků a montéři ze škodovky mají práci na lince, a tak jich na fotbal ani nestíhá moc chodit. Veškerá starost o atmosféru zápasu tak bude v rukou krásných kluků ze Štatlu! Na tribuně už nám všem zahřívá místo svářeč Míra Keresteš, takže sedačky studené nebudou. Dá se totiž předpokládat, že za dobu svého angažmá v mladoboleslavském klubu už stihl na tribuně poznat kdejaké zákoutí a každou sedačku velmi věrně. V Boleslavi bude důležité borce hnát za vítězstvím více než kdy jindy, jelikož je nutné, aby se rychle dostali zpátky do herní pohody. Za necelé dva týdny nás totiž čeká zápas, který nás zajímá nejvíce a to zápas domácího poháru, přes který se náš slavný klub dostane až do pohárové Evropy. Takže UEFA DO BRNA!

Související zápas

Boleslav
Zbrojovka
sobota 22. 10. 2016, 17:00