Přihlásit | Registrovat
Na Jablonec!
4. 5. 2018 11:20

Na Jablonec!

Máme za sebou další zklamání, které si hrstka věrných masochistů prožila přímo na Julisce. Když už to vypadalo, že by se naše baletky mohly zvednout a uhrát nějaký slušný výsledek, přišla školácka chyba a poté výkon jaký známe z minulých kol. Není se tedy čemu divit, že Zbrojovka v pátek odjížděla poražená a přikovaná ke dnu prvoligové tabulky.

Zklamání pak umocnili naši junioři, kteří hned druhý den podlehli na domácím hřišti pražské Spartě a výrazně si tak zkomplikovali cestu za titulem. Vypadá to, že minulý víkend nám zkrátka nebylo souzeno vyhrávat.

Ačkoliv však situace vypadá kriticky a pro někoho možná nereálně, stále je ve hře možnost záchrany a kdo jiný by v ni měl věřit, když ne fanoušci? Někteří z hráčů už boj o záchranu zabalili dávno, o minulém víkendu se k nim přidal i trenér, a tak jediný, kdo musí stále živit tuto naději jsme my! Do konce ligy už zbývají pouhá čtyři kola a v tom následujícím k nám zajíždí rozjetý Jablonec, ale třeba nám Míra a jeho kluci nějaké body pustí.

Výhodou Zbrojovky tentokrát bude, že už může hrát bez jakéhokoliv tlaku. Hráči tak můžou ukázat, že i když většina z nich nemá zbrojovácké srdce, umí hrát alespoň fotbal a mohou se pokusit překvapit. Otázkou navíc zůstává, za jak dlouho bude v Brně k vidění prvoligový fotbal, pokud by se snad naplnil onen černý scénář? Pojďme si tedy všichni poslední zápasy letošního ročníku užít a nechejme se překvapit tím, co nám přinesou!

Už dnes proběhne v 19:13 porada U Daana, kde se shodneme na dalším postupu, co se týče zítřejšího fandění. Zvání jsou úplně všichni, kdo chtějí nějak pomoci k lepší atmosféře na zítřejším zápase!