Přihlásit | Registrovat
Na Jablonec do nového kotle!
13. 4. 2017 18:04

Na Jablonec do nového kotle!

V posledním utkání naši borci předvedli solidní výkon, který byl skvělým příslibem do dalších zápasů a začíná se tak snad svítat na lepší časy. A to nejen na hřišti, ale třeba i v hledišti! Snad k tomu pomůže i chystaná změna, která se na sobotu chystá...

Jelikož chceme po našich hráčích, aby předváděli lepší výkony, měli bychom jít i my příkladem a zlepšit naši prezentaci na ochozech. Pojďme tedy v sobotu zavzpomínat na staré časy, kdy jsme se všichni scházeli na legendárním stadionu za Lužánkami. Pomůže nám k tomu jedna zásadní věc, kterou pro nás klub ve spolupráci se zástupci kotle připravil. Skupina kotelníků, která se stará o atmosféru na zápasech bude tentokrát mít svoje zázemí ve spodní části sektoru L, tedy na místě u půlky, kde kotel vždy býval a kde by správně být měl i teď! Všichni, kdo tedy mají permanentku do sektoru S, si ji můžou zdarma jednu hodinu před zápasem vyměnit ve fanshopu za vstupenku na vytoužené Lko. 

Doražme tedy v co největším počtu. Vzhledem k tomu, že Jablonec je umělý fotbalový projekt bez větší fanouškovské základny, bude veškerá atmosféra a její tvorba na našich bedrech. Musíme se tedy sejít a zloklub Míry Pelty vypískat a hlavně povzbudit naše kluky, kteří jej s naši podporou v zádech, rozmetají na kopytech. 

Plán zní tedy jasně. Všichni v sobotu na stadioně, v 15:00 v sektoru L. Zbrojovka do toho a Pelta ven!

Související zápas

Zbrojovka
Jablonec
sobota 15. 4. 2017, 15:00