Přihlásit | Registrovat
Na klokana!
9. 3. 2017 11:55

Na klokana!

Máme za sebou velmi zdařilý výjezd, který podtrhl slibný rozjezd jara. Hráči se snaží a za naši Zbrojovku zase bojují a co je nejdůležitější tak už zase i bodují! Je sice ještě velmi brzy, ale vypadá to, že by po nějaké době soupeři mohli mít z Brna zase respekt. A to nejen na hřišti, ale po výkonu nás všech Zbrojováků na tribunách v Hradišti, by všichni mohli mít respekt i z nás fanoušků. Pojďme to potvrdit v sobotu proti vačnatcům!

Na podzim nás Klokani doslova zařízli, poté co jsme odjížděli se třemi góly v naší síti a celkově je naše letošní bilance proti Cajzlům tragická, když jsme ubodovali jediný bod za remízu proti Spartě. Se začínajícím jarem tedy bude možnost postupně to všem čtyřem cajzlovským manšaftům postupně vrátit. Zelená havěť z Ďolíčku je pro nás tedy ideální příležitost jak naši sérii nastartovat. A pokud chceme, aby naši hráči začali vyhrávat a drtit Prahu tak musíme co? Musíme pořádně hučet jako naposledy na Slovácku!

 

Pokud dokážeme vytvořit toto na venkovním zápase, tak bychom se měli o podobný výkon i doma. Vykašleme se na místa s lepším výhledem na fotbal, s menšími frontami na pivo, na párky a na další podobné nesmysly. Pojďme proti Bohemce vytvořit co největší kotel, který požene naše borce za dalším vítězstvím. Proto se tentokrát úplně všichni sejdeme v sektoru S a to v sobotu v 15:30, kde bude připraveni vyhnat zelenobílou verbež a dotlačit naše kluky ke třem bodům!

Zavoš nás tam chce taky!

Související zápas

Zbrojovka
Bohemians
sobota 11. 3. 2017, 15:30