Přihlásit | Registrovat
Na Rudochy!
Pozvánky 30. 9. 2016 11:40

Na Rudochy!

V neděli proti Rudé chátře! Ačkoliv podzim se zatím nevyvíjel úplně podle představ všech Zbrojováků natěšených na spanilou ligovou jízdu, nyní přichází zápas, který může celý podzim zlomit a dát mu místo smutné šedi úplně jinou barvu! Po několika měsících se po celé Moravě a hlavně po našem Brně začínají znovu rojit rudí špinavci, o kterých nebylo od památného květnového zápasu, kdy letenskou sebranku potupil náš Lojzík ani vidu ani slechu.

Ačkoliv podzim se zatím nevyvíjel úplně podle představ všech Zbrojováků natěšených na spanilou ligovou jízdu, nyní přichází zápas, který může celý podzim zlomit a dát mu místo smutné šedi úplně jinou barvu! Po několika měsících se po celé Moravě a hlavně po našem Brně začínají znovu rojit rudí špinavci, o kterých nebylo od památného květnového zápasu, kdy letenskou sebranku potupil náš Lojzík ani vidu ani slechu. 

I když většina Zbrojováků se v minulých dnech a týdnech bavila spíše patetickými kousky lorda Ajvontmóra, neuniklo ani tak většině z nás, že se Sparta ve svých zápasech trápí a každý to sledoval s patřičným zalíbením. Nyní když jsme dosáhli svého a dokázali vyhnat ze svých Lužánek toho, jehož jméno nechceme v Brně vyslovit, můžeme stejný úspěch zopakovat i v neděli ve 14:30 v Kéniku, proti našemu arcirivalovi a sviňským krokem hnát z Brna všechny rudé. Je jisté, že naši borci udělají všechno proto, aby jim pořádně naložili na hřišti a na cestu pražským nezvaným hostům nabalili pořádnou dardu. Na nás tak bude se o to samé postarat v hledišti. Na zápas bylo prodáno už několik tisíc lístků, a tak se dá očekávat, že na zápase nás bude víc než dost na to, abychom hosty překřičeli a ukázali pravou brněnskou atmosféru a také, že Brno je zbrojovácké a pseudosparťané, kteří vylézají jednou za rok si na něj můžou nechat zajít chuť! 

Takže Zbrojováci, v neděli se ve 14:30 všichni sejdeme na značkách, s hlasivkami připravenými a peněženkami naditými na podporu velkého chorea, které se na tento zápas chystá. Každý bude mít možnost přispět do kasiček před a během zápasu. Takže se neostýchejte a přispějte slečnám, které budou mezi Vámi s označenými kasičkami, ať to není poslední prezentace, která se letos na stadionu objeví. Za odměnu je pro všechny Zbrojováky přichystána fanzóna, která bude otevřená už dvě hodiny před zápasem. Přijďte se tedy všichni pobavit a hlavně naladit na zápas podzimu. Jde o všechno!

Související zápas

Zbrojovka
Sparta
neděle 2. 10. 2016, 14:30