Přihlásit | Registrovat
Na Slavii!
5. 4. 2018 09:49

Na Slavii!

Už pozítří odehraje Zbrojovka další z velmi důležitých utkání. Na Srbské se představí jeden z největších klubových rivalů a to pražská Slavia.

Celý zápas bude začínat poněkud netradičně už ve 13:00 a před samotným zápasem bude aktivní i fanzóna.

Je jisté, že naši hráči se v tomto zápase budou chtít předvést. Náš klub bude slavit stopáté výročí, a tak je jisté, že Slavii nenechají nic zadarmo. Náš soupeř navíc není v ideální pohodě a to všechno tedy nahrává nám a tomu, aby tři body tentokrát konečně zůstaly v Brně! A jelikož vyžadujeme po hráčích maximální nasazení, je třeba, abychom jej projevili také my.

Stejně jako v minulých zápasech bude kotel v sektoru L, kde jsme zabydleli už v minulé sezóně a dá se tak očekávat výborná atmosféra. Hostí z Prahy navíc jistě nepřijede málo a bude nás tedy třeba co nejvíc, abychom se nenechali zahanbit!