Přihlásit | Registrovat
Nevydařený začátek sezony
31. 7. 2017 13:35

Nevydařený začátek sezony

Zápas, který začal nejen sezonu Zbrojováků, ale celý ligový ročník vůbec, je za námi. Je třeba říct, že co se týče výsledku, spousta z nás by jej nejradši zapomněla. Na hřišti předvedl Baník notnou dávku štěstí a v kombinaci s naší nevalnou hrou se z toho vyklubala první letošní prohra. Útěchou však může být představení Zbrojováků v hledišti, které bylo na velice vysoké úrovni.

Již dlouhou dobu před tímto zápasem panovala velká očekávání. Výrazně se obměnil náš kádr, navíc vstup do nového ročníku byl proti nenáviděnému rivalovi. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že jeden z vrcholů sezony přijde už v prvním kole. Nutno uznat, že ani hosté neponechali nic náhodě a z jižního Polska dorazili ve více než slušném počtu. 

Hned na úvod utkání byla připravena choreografie našich kotelníků, kteří roztáhli sektorovku a doplnili ji o nápis ULTRAS BRNO, to vše bylo doplněno kartoniádou v okolních sektorech. Hned poté už se rozjel support na vysoké úrovni a bylo vidět, že nikdo nechce prohrát. Bohužel naši hráči se hned od začátku nechali přitlačit, což nahrávalo hostujícím Chacharům. Do zpěvu nebylo ani v momentě, kdy jsme inkasovali. Naštěstí se ještě do konce půlky podařilo vyrovnat a do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu a za velikého očekávání co se stane v druhé půli.

Ta už probíhala především v režii borců v červeném. To znamenalo i zvýšení obrátek ze strany všech Zbrojováků na stadionu. Bohužel převaha se nijak neprojevila ve skore a všichni jsme tak mohli zažít deja vu z minulé sezony, kdy jsme většinu soupeřů tlačili, ale body stále nepřicházely. Naopak dva góly padly do naší sítě, a tak jsme i přes slušný výkon Dušana Melichárka odcházeli tentokrát ze stadionu s prázdnou. 

Nezbývá než doufat, že zápas se Zlínem zvládneme lépe. Hraje se už v sobotu!

P.S. Každý, kdo by chtěl podpořit výrobu chorea či jiné fanouškovské aktivity našeho kotle, může i v této sezoně přispívat na účet OS Zbrojováci 2200178929/2010. Vítána je jakákoliv částka! 

Související zápas

Zbrojovka
FCB
pátek 28. 7. 2017, 18:00