Přihlásit | Registrovat
Ohromíme Sokolov?
2. 10. 2018 15:03

Ohromíme Sokolov?

Možná si říkáte, že titulek je docela předčasný. Vždyť se Sokolovem hrajeme až v druhé polovině října. Věc se ale má tak, že je třeba se na tento zápas už teď pořádně připravit!

Pro všechny Zbrojováky, kteří nemají zajištěný program na následující dny, jsme proto připravili skvělou kratochvíli, kterou můžete zaplácnout všechen volný čas, který teď budete mít. Na zápas se Sokolovem se totiž chystá velké choreo, kterým znovu připomeneme, že my fanoušci rozhodně do druhé ligy nepatříme. 

Abychom si neudělali ostudu a zanechali skutečně skvělý dojem, je potřeba nyní trochu zamakat. První etapa výroby se chorea se proto nezadržitelně blíží. Po kulturně bohatém pátečním zážitku během výjezdu do Znojma si dáme v sobotu malý oddech a v neděli začneme vyrábět. 

Sraz je naplánován na 9:00 ráno u městkých lázní na Nových Sadech. S sebou doporučujeme oblečení, které lze zašpinit. Budeme totiž popouštět uzdu našim uměleckým duším a to formou malování. Odsud se posléze vyrazí do nedalekých Uherčic, kde v  místní hale bude probíhat výroba. Na místo se vyráží auty, a protože aut není nikdy dost, bylo by záhodno utvořit skutečnou automobilovou kolonu, ať se na výrobě může podílet co nejvíce lidí. Každý, kdo tedy bude mít vozidlo k dispozici a bude ochoten řídit, se může již předem hlásit na emailu zbrojovaci@gmail.com a nebo telefonicky na čísle 773 519 130 přímo u organizátora celé akce Pana Paruky. Konec celé této veselé taškařice je naplánován cca na 16:00. 

Po nedělním výkonu se následně rozhodne jak bude celá akce pokračovat dále a zda bude třeba v tvorbě pokračovat i v dalších dnech. Proto mějte i nadále naladěné přijímače, budeme vás informovat! Již teď však máme najisto potvrzený i termín v sobotu 13.10. od 8:00, tudíž kdo by se cítil o repre pauze osaměle, může zahnat chmury výrobou chorea!