Přihlásit | Registrovat
Podzim se blíží do finiše
15. 11. 2017 18:38

Podzim se blíží do finiše

I ti méně bystří z nás už jistě zaznamenali, že kalendářní rok se pomalu blíží ke konci a s ním se nezadržitelně blíží ke svému konci i první polovina sezóny. Do podzimního finiše nevstupujeme z příliš nadějné pozice, ale věřme, že následující víkend vše zlomí.

V Jablonci se nám bohužel nedařilo a i přes skvělý výkon gólmana Melichárka jsme odjeli s prázdnou. Všechny naděje nám vzala už první pětiminutovka, ve které nás znovu nepodržela naše obrana. Dvacítka věrných se tak protrpěla ke konci půle a mohla doufat ve zlepšení. To pak skutečně přišlo, ale gólový efekt nepřišel žádný. 

Proti Teplicím tak vstupujeme do zápasu jako poslední tým celé ligy. Soupeř ale rozhodně je k poražení a my musíme za každou cenu využít šanci se odlepit ode dna a předstihnout naše soupeře v boji o záchranu. My tak musíme sebrat všechny síly a na posledních pár zápasů, které do konce roku zbývají se musíme sejít v co největším počtu. Je zapotřebí udělat co nejbouřlivější atmosféru, která donutí naše ostrostřelce konečně dávat góly a nenechávat Zbrojovku ve štychu na chvostu tabulky. 

V sobotu se tedy všichni sejdeme na Srbské s naladěnými hlasivkami a vykřičíme si tři body!

Související zápas

Zbrojovka
Teplice
sobota 18. 11. 2017, 16:00