Přihlásit | Registrovat
Položme Duklu na lopatky!
27. 10. 2017 17:00

Položme Duklu na lopatky!

Že ze zápasu s Plzní nedovezeme žádné body, bylo více než pravděpodobné. I přes víru několika málo optimistů se pak předpoklady nakonec opravdu naplnily a my jsme po prvopoločasovém kolapsu nakonec odjížděli s třemi góly v naší síti a s nula body na kontě. Nyní ale přichází zápas, kde jsou naše šance více než reálné! Na Srbskou zítra přijede pražská Dukla!

Zápas se odehraje ve sváteční podvečer a všichni doufáme, že po něm bude i sváteční nálada. Není si totiž třeba nic nalhávat, výhry jsou pro nás v této sezoně takovým malým svátkem. Dukla letos zatím rozhodně není týmem, který by nebyl k poražení a navíc jaký je lepší pocit, než výhra? Přece výhra nad cajzlovským týmem! A právě ten tu přece budeme mít i v sobotu!

Pro tento zápas bude potřeba, abychom všichni spojili svoje síly a udělali pro tři body úplně všechno. V sektoru L tedy musí být hlava na hlavě, abychom vyburcovali borce k co nejlepšímu výkonu. Pokud v hledišti nenecháme úplně všechno, jak pak můžeme chtít něco podobného po našich hráčích? Pokud ze sebe ale vydáme naprosté maximum, hráči nás v tom jistě také nenechají a pojedou na maximum. Poté už pak společně jistě oslavíme tři body, které nás zase přiblíží o krok blíže k vytoužené záchraně!

Související zápas

Zbrojovka
Dukla
sobota 28. 10. 2017, 17:00