Přihlásit | Registrovat
Poslední letošní kolo
30. 11. 2017 18:39

Poslední letošní kolo

Ani jsme se nestačili pořádně vzpamatovat a poslední letošní zápas je tu! V sobotu uzavřeme zápasem se Zlínem rok 2017 a uvidíme, zda půjdeme do nového roku s klidným srdcem a nebo si ještě v posledních dnech pořádně zatopíme.

Do zápasu můžeme jít povzbuzeni dvěma výhrami v posledních dvou kolech, kdy se borcům konečně podařilo předvést výkony hodné naší milované Zbrojovky! Naději na dobrý výsledek nám dává znovuprobuzený kanonýr Škoda, který vypadá, jako by chytil svoji letošní formu. Spousta z nás se také jistě těší na to, až na plac vyběhne náš nově objevený klenot Martin Zikl! A zapomenout nesmíme také na nepropustného Dušana, který podával perfektní výkony, i když byl zbytek týmu dole. Bez něj bychom na tom teď možná byli mnohem hůř. Avšal nemá cenu jmenovat, protože po posledních zápasech se konečně Zbrojováci mohou těšit na celý tým, který nám dělá velkou radost.

Vzhledem ke zlepšení našich fotbalistů je ale řada také na nás, abychom se na stadiony sešli v co největším počtu a udělali atmosféru, jakou si poslední zápas roku 2017 zaslouží. Kotel bude jako již tradičně podporovat borce ze sektoru L a všichni doufáme, že zde tentokrát bude hlava na hlavě, i když bude možná zima. Nás totiž bude hřát zbrojovácké srdce a tři body, které se Zlínem vybojujeme!

V sobotu tedy buďme všichni připraveni v 15:00 na Srbské. Zbrojovka do toho!

Související zápas

Zbrojovka
Zlín
sobota 2. 12. 2017, 15:00