Přihlásit | Registrovat
Poslední ligový výjezd
23. 5. 2018 09:46

Poslední ligový výjezd

To, čeho jsme se obávali se stalo skutečností. Naše baletky pro nás žádnou záchranu nevybojovaly a Zbrojovka proto po šesti letech znovu padá do druhé ligy. V sobotu se pak nabízí poslední šance, jak si užít prvoligový výjezd. V příštím roce už nás totiž čekají jen různé Varnsdorfy, Sokolovy a další nedůstojné nesmysly.

K zápasu s Jihlavou už snad ani nemá smysl se vracet. Hodí se říct snad jen to, že takto se o záchranu skutečne nehraje a výkon našich primadon byl jen obrovským zklamáním. Celé to hráči podtrhli svým statečným únikem zadním vchodem, aby se nemuseli podívat fanouškům do tváře.

Nyní už nás tedy čeká ligový epilog, který se odehraje v sobotu v ostravských Vítkovicích. Pojďme se tedy s první ligou rozloučit důstojně a ukázat vše, že Zbrojovka bude v první lize chybět. Měli bychom předvést minimálně stejnou podporu, jako v utkání s JIhlavou, kde byla na vysoké úrovni. A to i přesto, že ji nejmenovaný chlupáč píšící pro deník Sport ohodnotil podprůměrnou známkou pět. Vlak do jižního Polska bude odjíždět ve 12.02 z hlavního nádraží. Sraz všech fanoušků je naplánován už na 11.30, aby bylo možné vyřídit všechny organizační náležitosti a pohodlně vyrazit.

Je třeba také počítat s tím, že naše skupina bude pod těžkým dohledem kosmonautů PČR, kteří budou čekat na jakoukoliv záminku, aby mohli vyprovokovat konflikt. Snažme se tedy dorazit až k branám stadionu v co největším počtu a nedávat těmto lidem záminky k zákroku, abychom si mohli zápas užít a zakřičet si Zbrojovka do toho!