Přihlásit | Registrovat
Před Znojmem jen dobré zprávy!
1. 10. 2018 18:45

Před Znojmem jen dobré zprávy!

Jelikož nikoho z nás výsledky z minulého týdne zřejmě moc nepotěšily, je třeba spravit si se startem týdne nového onu pokaženou náladu. Přichystali jsme si tedy pro všechny Zbrojováky mířící do Znojma skvělou zprávu. Na venkovní zápas pojedeme busem!

I přestože je o výjezd velký zájem, stále evidujeme volná místa, která může obsadit kdokoliv z Vás. Co je pro to potřeba udělat? Je to jen pár kroků...

Prvním z nich je registrace účastníka našeho skvělého zájezdu a to na adrese zbrojovaci@gmail.com. Na tuto adresu je potřeba nahlásit jméno šťastlivce, který nasaje atmosféru zbrojováckého výjezdu. Dále jeho telefonní číslo a počet míst, která si chce daný výjezdník zamluvit.

Druhým krokem bude platba symbolické částky na transparentní účet našeho občanského sdružení. Číslo účtu je 2200178929/2010 a platba, za kterou se dostanete do fotbalového ráje, bude ve výši 250 Kč. Nutno podotknout že tato částka je minimální. Chce-li někdo přispět více, může samozřejmě popustit uzdu svojí peněžence. Veškerý výtěžek z výjezdu bude použit na bohulibou činnost, která bude představena již zítra v rámci týdne dobrých zpráv. Proto neváhejte a již posílejte platby. Termín, do kdy má být platba připsána na účet, je čtvrtek 4.10.2018. 

Odjezd byl stanoven na pátek 5.10.2018 v 15:30 SELČ. Vyrážet se bude ze stejného parkoviště, ze kterého se kdysi vyjíždělo na přátelský zápas s věhlasným Werderem Brémy. Pro nešťastníky, kteří neměli to štěstí a nemohli se tohoto vytříbeného fotbalového zážitku účastnit přidáváme přesnější popis. Jedná se o parkoviště naproti obchodnímu domu TESCO, v centru města. Pokud by někdo stále nevěděl, přidáme do mailu mapku. Stačí si o ni požádat. 

První ze skvělých zpráv tak byla řečena, nyní je vše na Vás, Zbrojováci!

Související zápas

ZNO
BRN
pátek 5. 10. 2018, 18:00