Přihlásit | Registrovat
Přidej se ke Zbrojovákům v sezoně 16/17 i TY!!!
Ostatní 26. 7. 2016 14:23

Přidej se ke Zbrojovákům v sezoně 16/17 i TY!!!

Máme za sebou pernou sezonu plnou napínavých výjezdů, poutavých choreografií a spousty dalších akcí, které vždy náš veleslavný klub dostaly alespoň na chvíli do středu dění. A pro každého je tu teď skvělá příležitost být u toho. Ptáte se jak? I před letošní sezonou přinášíme exkluzivní možnost stát se členem vybrané společnosti, které se vyrovná snad už jen to, když se člověk stane rytířem Jedi. Dost už bylo Illuminátů, zednářů a dalších pofidošských organizací, nyní je v módě být Zbrojovákem!

Být členem sdružení se letos vyplatí víc než kdy jindy. Za úsměvných 250 Kč, získá každý Zbrojovák krom registrace ve fanklubu i spoustu dalších výhod a dárků. Světelný meč se zatím rozdávat nebude, ale za to je pro každého nachystána šála ze speciální edice, a aby si každý z nás mohl vždy připomenout, komu že to vlastně fandí, ke každé šále bude přibalena i nálepka a plakát nejlepšího týmu na světě – NAŠEHO.

Stejná zůstávají pravidla i pro registrací zbrojováckých divizí. Každá skupina čítající minimálně pět fanatiků má možnost si jednu takovou divizi založit a zaregistrovat. Každá divize získá například dva lupeny na domácí zápas za cenu jednoho a to se přece vyplatí! V průběhu sezony pak budou samozřejmě přidány ještě akce další, o kterých budeme informovat v průběhu sezony.

A jelikož už si všichni dovedeme živě představit oči plné nadšení a zvědavosti, kde se lze stát členem tohoto báječného spolku a jak to vše získat, tady je ta informace nejdůležitější a to kde se lze zaregistrovat a složit svůj příspěvek. Možností je hned několik… Každý domácí zápas se lze zastavit u stánku Zbrojováků v sektoru S a vše zde během pár minut sfouknout. Pro toho, kdo by snad z nějakého nepochopitelného důvodu nemohl navštívit domácí zápas, je zde možnost navštívit fanshop během jeho otevírací doby a sličná Fajnová hosteska s Vámi vše vyřídí i zde.

A ačkoliv nevěříme, že někdo po přečtení předchozích řádek nad členstvím ještě váhá, přinášíme ještě malý bonus, který už musí přesvědčit úplně každého. Pro všechny členy budou přednostně zajištěny vstupenky na vybrané zápasy naší slavné Zbrojovky a to zcela ZDARMA! Každý snad musí uznat sám, že je lepší zaplatit pár korun za členství a stát se oficiálním frajerem, než dojet do Prahy a v sektoru hostí nechat ty dvě stovky rudým!

A na závěr, když si dáme osm a osm dohromady, co z toho všeho plyne? Vzhledem k tomu, jak boží byla minulá sezona, dají se očekávat davy nadšených Zbrojováků na každém domácím zápase, a proto ti úplně nejdychtivější majímožnost hlásit se už teď před začátkem ligy ve fanshopu na Srbské a ušetřit si spoustu nechtěného tulení s ostatními. Tito první šťastlivci budou samozřejmě také mezi prvními, kteří si budou moci vyzvednout svůj balíček správného Zbrojováka. Takže hurá do fanklubu!

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NA SEZONU 2016/17

Klasické členství stojí na sezonu 250 Kč

ZBROJOVÁCKÉ DIVIZE

Po registraci v OS a založení divize (počet členů min 5ks) budou mít členové divize nachystané vstupenky na každý domácí zápas v zákaznickém centru po předchozí objednávce přes email (zbrojovaci@gmail.com – předmět divize)