Přihlásit | Registrovat
Pro začátek (oprávněný?) pískot
25. 7. 2018 20:07

Pro začátek (oprávněný?) pískot

Máme za sebou dlouho očekávaný start druhé ligy. Kdo čekal zbrojovácký válec a neohrožený marš za postupem, musel se během nedělního podvečera chytat za hlavu. Očekávaná dominance a gólová smršť se totiž nekonala. Namísto toho jsme navázali tam, kde jsme v poslední sezoně skončili.

Už od začátku bylo jasné, že na Srbské bude na druholigové poměry velice slušná návštěva. Atmosféra byla na startu utkání také velmi dobrá. Kotel tak podpořil už na startu utkání brankáře Melichárka, který po střetu se soupeřem skončil v zámezí se zraněním hlavy. Slušně fandící sektor eL zmrazily až dva góly do naší sítě, které bychom si před zápasem nepředstavovali ani v nejhorším snu. Po poločasovém hvizdu se tak poprvé ozval z ochozů nespokojený pískot.

Ani tato facka však našim hráčům nestačila a my tak po změně stran inkasovali po třetí. Zpočátku velmi slušná atmosféra se tak postupně stávala vlažnou, což bylo naprosto pochopitelné. Své už na tom nezměnil ani gól Lukáše Magery, jelikož Zbrojovka nepochopitelně podlehla hned v prvním kole na domácím hřišti Jihlavě a ztratila první tři body. 

Před zápasem s Vlašimí se tak dá hráčům vzkázat jen jediné... Budíček!!!