Přihlásit | Registrovat
První bod je na světě
3. 8. 2018 12:18

První bod je na světě

V neděli nás čekalo další kolo druhé nejvyšší fotbalové soutěže. Zbrojovka v něm s celkem slušnou diváckou podporou zajížděla na hřiště Vlašimi. Ačkoliv jsme během zápasu byli lepším týmem a ze sektoru hostí se občas ozývalo "Remízu nechceme!", nakonec můžeme být rádi, že ji máme.

V typickém počasí posledních dní začal náš tým nedělní zápas aktivněji, ale z několika šancí se nic nevyklubalo. Naopak se v průběhu první půle radovali domácí a my tak odcházeli do šaten za nepříznivého stavu, což byla nepříjemná ledová sprcha v jinak horkém odpoledni.

Druhá půle na obraze hry také nic nezměnila a Zbrojovka domácí jasně přehrávala. Další gól však padl znovu do naší sítě a my tak prohrávali už o dva góly. Hráči to naštěstí nezabalili a dvěma brankami se podařilo zápas srovnat. Za zmínku také stojí fakt, že disciplinárka na svém zasedání zhodnotila, že jsme měli kopat ještě jednu penaltu, o kterou nás však rozhodčí připravil. Do Brna jsme tak odjížděli s bodem.

Největším pozitivem letošního výjezdu tak bylo spatření bájného tvora Marka T., který mile usměrňoval Zbrojováky do sektoru hostí. Marku, děkujeme a těšíme se zase na viděnou!