Přihlásit | Registrovat
První výhra je na světě!
9. 8. 2018 20:13

První výhra je na světě!

Sice to nějakou dobu trvalo, ale už my jsme se dočkali vytouženého vítězství. Pocit, který jsme si na jaře moc neužili, jsme si tentokrát mohli vychutnat po nedělním vítězném zápase s Chrudimí. Nyní nezbývá, než doufat, že jsme my všichni, kdo jsme navštívili stadion, byli svědky zrodu vítězné šňůry, která se zastaví až na konci sezony!

I přes nedělní večerní ACAB termín se nás na stadioně sešlo na druholigové poměry docela dost. Podle oficiálních údajů došlo na druholigový zápas naší Zbrojovky přes dva tisíce diváků. I kotel tradičně umístěný v sektoru L se pěkně zaplnil a všichni si tak mohli užívat důstojnou atmosféru, která se podařila vytvořit. 

Do varu se celý stadion dostal už před koncem první půle, když nás všechny rozjásal Damián Bariš. Do šaten se tak odcházelo s relativním klidem s jednogólovým vedením v zádech. Ve druhé půli se nakonec prosadil i náš tradiční střelec a nový Zbrojovácký oblíbenec Lukáš Magera. Parádní večer pak korunoval svým druhým gólem Slovák Bariš. 

Za skvělý výkon na hřišti pak následovala i děkovačka s aktivními kotelníky. Podařilo se nám díky troše pyra vytvořit pěknou podívanou a i rozlučka se tak povedla a my se všichni můžeme těšit na další zápas a to na výjezd do Prahy!