Přihlásit | Registrovat
Reparát
15. 3. 2018 16:53

Reparát

Po sobotním propadáku proti Mladé Boleslavi nás čeká další těžký soupeř. Tentokrát náš tým zajíždí na hřiště Liberce, jehož bránu stráží věčný náhradník. I přes tento fakt hraje Slovan o přední místa tabulky a jeho starosti jsou tak mnohem příjemnější než ty naše. Nicméně kluci ukázali, že i s týmy z horních pater ligy umí zahrát víc než slušně. Nic tak není ztraceno a po domácí ztrátě je třeba bodovat!

Bohužel vzhledem ke zvůli štábu České televize se odehraje zápas v absolutně nevhodném termínu a to v pátek ve 20:15. I tak ale doufáme, že po slušných číslech ve dvou jarních zápasech se nás sejde v sektoru hostí víc než dost. Náš hlas bude tentokrát opravdu potřeba, aby hráči věděli, že další kolaps, jako v sobotu, už nepřichází v úvahu a zápas není možné brát nalehkou váhu. Nedej bože prvních pár minut zase prostě jen vypustit. 

A proto každý, kdo bude mít možnost, má tentokrát povinnost být u tohoto zápasu a připomenout všem, že je za co hrát a že jsou tu pořád lidé, kteří nechtěji vidět tradiční klub ve druhé lize. Zkrátka že nás Zbrojováků je i přes nepříznivé výsledky plno!

 

Související zápas

Liberec
Zbrojovka
pátek 16. 3. 2018, 20:15