Přihlásit | Registrovat
REPORT: Zbrojovka - Hradec
20. 9. 2016 16:34

V sobotním utkání se na Srbské představili hradečtí Votroci a chtě nechtě musíme přiznat, že tentokrát se našim borcům nepodařilo je zvotročit a nechat si v Brně všechny tři body. Zatím jsme kromě králů Moravy také remízovými krály, a proto si z tohoto utkání odnášíme do sbírky další bod. V prvním poločase se objevilo několik nebezpečných situací na obou stranách, spíš ale ze strany soupeře, a tak nás do varu dostával kdo jiný než Johny Melichárek, protože když to nerozhicují naši útočníci, on to zvládne vždycky! Do poločasu předvedl několik neuvěřitelných zákroků a všem škarohlídům zavřel ústa poté, co jej kritizovali po zápase se zelenobílou lůzou. Zkrátka nám tímto poločasem vzkázal jen jedno - neserte Johnyho Melichárka!

Druhá polovina se nesla v podobném duchu, i když nadšení obou týmů postupně opadalo a jednu dobu vypadali nadšeněji i hradečtí masochisté v sektoru hostí. S postupem času už to však začali přehánět, a tak je krásně umlčel Michal Škoda, který poslal před koncem zápasu náš klub do vedení. Už už to vypadalo, že tedy získáme další tři body a začneme šlapat tabulkou pěkně vzhůru. Nešťasnou se pro nás však stala 88. minuta, když tentokrát nepomohl ani superDušan a hosté tak těsně před koncem vyrovnali.

Z tohoto zápasu tak odcházíme sice jen s jedním bodem, to však ale nic nemění na tom, že na konci sezony stejně půjde UEFA do Brna. Už zítra totiž naši borci zajisté udělají další krok k výhře domácího poháru, a každý, kdo by měl volný středeční den, se může vydat toto legendární tažení sledovat do Ústí. Zápas začíná v 17:00!