Přihlásit | Registrovat
REPORT: Zbrojovka - Teplice
Reporty 17. 8. 2016 14:26

REPORT: Zbrojovka - Teplice

Report z domácího zápasu

Tuto sobotu přišlo to, na co celé Brno čekalo. První domácí zápas, zajisté i první domácí body a soupeř k tomu byl víc než vhodný! V sobotu totiž na Srbskou dojeli buřici a hanební lháři z Teplic. Ano přesně ti, kteří urazili našeho kapitána! A proto po celý den nikdo nečekal nic jiného, než že tuto uplakanou partičku vytneme raz dva a pomstíme našeho Zavoše! Počasí s námi chvilku laškovalo a tvářilo se, že bude opět proti nám, nakonec se však umoudřilo a umožnilo nám konečně na druhý pokus odehrát náš první letošní domácí zápas. Celé utkání se neslo v duchu velkého očekávání, protože na druhý pokus se mělo také prezentovat naše deštivzdorné choreo.

Hned na začátku zápasu se ozývají první chorály a v prvních minutách se vznesla nad náš kotel dlouho očekávaná plachta s naším ztraceným synem Džonym Polákem, doprovázeným hláškou I M BACK aneb SU ZPÁTKY! Zkrátka stejně jako Zbrojovka v téhle (zajisté) pohárové sezoně. V průběhu celého poločasu se vytrvale fandí, na obou stranách se objeví pár šancí, ale ke zklamání všech Zbrojováků na stadioně se borcům nic nepodaří proměnit a do šaten se tak odchází za nerozhodného stavu. Ve druhé půli naše nadšení vytrvalo, hoši se také snažili a na hřišti to bylo i vidět. Po několika závarech a slibných šancích se ale ani v druhé půlce očekávaného gólu nedočkáme a zápas končí nerozhodně a navíc nudně bez vstřelené branky. Všichni tak odchází ze stadionu lehce zklamaní, hlavně protože tentokrát jsme urážku našeho míčového kouzelníka na hřišti nedokázali ztrestat. Útěchou nám je alespoň fakt, že jsme stále neporažení, a také že hlouček žlutomodrých Tepličáků jsme ve všech ohledech zastínili a zajisté je předčíme i na našem výjezdu, kde nás budou mraky. Budou nás tam mraky, abychom do celých Sudet vykřičeli, že náš kapitán nikdy nelže!

V den zápasu také probíhala sbírka na našeho kapitána. Netýkala se však Zavoše nýbrž jeho záskoku Honzy Poláka, jehož zvěčnění na veliké plachtě, prezentované během zápasu vyšlo na několik tisíc. Nakonec se podařilo vybrat 3620 Kč, za což patří všem přispěvatelům dík. Kromě sbírky probíhal také před zápasem nábor a registrace nových členů vybrané elitní společnosti, jak jistě všichni tuší, jednalo se o registraci do oficiálního fanklubu naší Zbrojovky. Každý kdo projevil zájem o registraci, může ji provést i ve fanshopu se sličnou Fajnovou hosteskou. Další stejně báječná příležitost stát se členem brněnské elity, se znovu naskytne za dva týdny na zápase proti Vidlácku.

Video chorea