Přihlásit | Registrovat
Rudá chátra poražena!
28. 8. 2017 17:03

Rudá chátra poražena!

Nemožné se stalo skutečností! Zřejmě nikdo z nás, kdo byl u potupné porážky v Olomouci, nepoznával tým, který v sobotu vyběhl na hřiště proti pražským Rudochům. I bez hlavního trenéra pouze pod vedením dvou asistentů se podařilo našim borcům Sparťany vymazat a my se tak mohli radovat z první letošní výhry a nezbývá než doufat, že na výkon navážeme hned v dalším kolem proti Mladé Boleslavi!

Celé utkání se oficiálně odehrálo bez všech domácích vlajkonošů. Ačkoliv kotel jinak čítal slušný počet fandících, kteří se sešli na starém dobrém eLku. Nezbývá než doufat, že to byl poslední hloupý a nesmyslný požadavek ze strany policistů. Ani oni nám však nedikázali zkazit radost! Borci na Spartu vlétli ve velkém stylu a byli hnaní dopředu téměř vyprodanými tribunami. Ty po dvaceti minutách rozjásal Honza Polák, který s pomocí Šurala protlačil balón až do sítě. Díky Pepo, ukázal jsi pravé zbrojovácké srdce! 

Do druhé půli jsme tak nastoupili s hubeným náskokem. Nervy trochu zklidnil Lukáš Vraštil, který po několika minutách podruhé překonal Koubka a dostal všechny na tribunách do extáze. Nerozhodilo nás ani přísné vyloučení, kterým poslal černý dobytek Příhoda Vrašťu do kabin. Borci si i tak skvěle plnili svoje úkoly a Spartu naprosto vymazali. My si tak mohli s radostí jít do víru města užít první výhru, která díky zklamané Spartě chutnala ještě o to lépe!

Související zápas

Zbrojovka
Sparta
sobota 26. 8. 2017, 17:00