Přihlásit | Registrovat
S Karvinou domácí ztráta
4. 4. 2018 15:20

S Karvinou domácí ztráta

Ačkoliv minulý zápas už byl ve znamení velkého zlepšení a konečně to zase vypadalo, že naši hráči hrají za Zbrojovku a ne za nějaký provinční tým bez tradic, i tak se nám nepodařilo urvat všechny body a naše střelecká krize dále pokračuje. Ani teď jsme si nezakřičeli gól...

Stejně jako hráči za to vzali také fanoušci, i přes kolizi s hokejovým semifinále se kotel slušně zaplnil a atmosféra byla dobrá. Hned od začátku jsme byli svědky naší převahy a to jak na hřišti, tak i v hledišti, kde jsme sektor hostí překřičeli při každé jejich snaze se ozvat.

Do varu se náš kotel dosta několikrát a to především při možnostech našich střelců, kteří však poctivě razítkovali jen tyče soupeřovy brány. Za zmínku stála rána Acosty, který se do balónu opřel tak, že jeho rána málem rozbila břevno a skončila bohužel jen na brankové čáře.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Při zakončování mimo se činila především některá naše útočná esa a my tak mohli i po konci zápasu bědovat nad tím, že na tabuli svítí znovu jen remíza a my tak pořád čekáme na posun tabulkou výš, kam patříme.