Přihlásit | Registrovat
Situace je vážná, nikoliv však zoufalá
30. 9. 2017 15:17

Situace je vážná, nikoliv však zoufalá

V posledním kole jsme přišli o našeho kapitána a hlavně obrovskou oporu mezi tyčemi, prohrál se opět zápas, kde se vedlo a to ještě u týmu, kde by rozhodně nemělo být zázrakem, že se povede vyhrát. No, nepovedlo se, už je to za námi, všichni jsme si zanadávali, zmanažerovali lepší sestavy atd., ale teď už je čas hledět dopředu.

Výhled není na první pohled příliš optimistický, avšak o to víc atraktivní, protože se jede do Prahy, do Edenu, k bohužel mistrovi. To všechno jsou velká lákadla. Skoro jako takové, že hraje náše milovaná Zbrojovka.

Obecně se asi bude asi jen tipovat, jak vysoké bude vítězství domácích. To by mohla být naše výhoda, stejně jako fakt, že Slavia má za sebou těžký zápas v evropských pohárech, ale zároveň obrovská motivace pro naše hráče ukázat, že to, kde se momentálně nachází(me), není hodno našeho oddílu.

Takže plán na neděli je jasný – všichni do Edenu!

Vlak odjíždí ve 12:57 z nádru (v 16:03 v Praze), zpátky ve 21:00 (23:44 v Brně).

Zápas začíná v 18:00. (Někdy přece ta jejich série bez prohry musí skončit O:-) )

 

VZHŮRU BRNO!!!