Přihlásit | Registrovat
Společně na Zbrojovku!
26. 3. 2018 08:47

Společně na Zbrojovku!

Je to už více než týden od posledního ligového zápasu, který Flinta odehrála na hřišti Liberce. Není třeba si nic nalhávat, výkon opět nebyl nijak valný a není tudíž žádný překvapením, že jsme ze severu Čech odjížděli s prázdnou. Zmar vycházející z celého zápasu podtrhl druhý gól, který jsme dostali z ofsajdu.

Tenhle nevyvedený duel už je však minulostí a my před sebou máme velmi důležité období! V následujících týdnech nás čeká domácí dvojzápas, ze kterého budeme nutně potřebovat body! 

V prvním zápase se na našem hřišti představí Karviná, tedy náš přímý soupeř v boji o záchranu. My všichni budeme očekávat z tohoto utkání tříbodový zisk a výrazně zlepšený výkon, než tým předváděl v posledních zápasech. Jestliže však chceme po hráčích co nejlepší výkony, musíme přidat ruku k dílu také my. 

Proto je povinností každého Zbrojováka dorazit v sobotu na Srbskou a postavit se do sektoru L po bok dalších kamarádů. Odtud pak společně doženeme Flintu za důležitou výhrou, díky které bude záchrana v lize zase o něco blíže! 

Využijte také akce, kterou si Zbrojovka připravila pro podpoření návštěvnosti. Za 200 Kč je možné si koupit vstupenku jak na zápas s Karvinou, tak i na následující šlágr proti Slavii, kde náš oddil oslaví 105. výročí!

Přijďte si tedy zpestřit velikonoční svátky a oslavit důležitou výhru našeho týmu! Už v sobotu v 15:00!

Odkaz pro nákup lístků:

https://www.ticketportal.cz/Performance/515163?

Související zápas

Zbrojovka
Karviná
sobota 31. 3. 2018, 15:00