Přihlásit | Registrovat
Tak jsme se zasmáli a jedem na Slovácko!
1. 3. 2017 22:49

Tak jsme se zasmáli a jedem na Slovácko!

Minulé kolo pro nás mělo spoustu důvodů k radosti a pobavení. V prvé řadě porážka Liberce, kterému jistil záda, zpoza postranní čáry, ten jehož jméno se během jeho vysedávání na střídačce už dávno zapomnělo. Když už mluvíme o střídačce, slušelo by se zmínit také manžela trpaslice, který lavičku leštil také a zatím to vypadá, že ve svém novém angažmá nahraje asi stejně minut jako Rosický po návratu do Sparty. Ta zatím jako každý rok sleduje první místo s uctivým odstupem a letos navíc až z třetího místa, což je pro každého Zbrojováka ještě hezčí pohled! A v neposlední řadě také ukázková potupa Pilíka a jeho spoluhráčů, kteří si konečně dokázali, že nejsou žádnými fotbalisty, ale za to umí pěkně sbírat banány, které napadaly do jejich sítě.

To vše už je však minulost a nyní musíme hledět před sebe, abychom nebyli k smíchu my Zbrojováci! Na hřišti se může stát cokoliv a kluci můžou odjet i jako poražení. I když o výhru se tentokrát moc bát nemusíme, jelikož v našich barvách nastoupí car Borys a my můžeme jen litovat, že za domácí nenastoupí Martin Kuncl, z něhož by si car udělal trhací kalendář. Kdo vyhraje v hledišti ale bude jenom na nás a máme to pouze ve svých rukách! 

Jak již bylo několikrát všude možně zmíněno, na zápas vyjíždí autokolona, jejíž odjezd je naplánován na 12:00 z fotbalového chrámu Za Lužánkami. To, že celý výjezd budou řídit brněnské ikony Švanci a Paci, už ví také úplně každý. Proto je třeba, aby se nás v hledišti sešlo minimálně stejně jako na snímku výše. Vypadá to, že i počasí, které si na nás v této sezoně zasedlo, se konečně umoudřilo a my tak máme exkluzivní podmínky pro to, abychom ukázali celému Hradišti, že když se Brno rozhodne, nezastaví ho žádné peklo, natož slovácké pseudopeklíčko. Navíc každý kdo dorazí, může si zakoupit nové nálepky, které dosud nebyly v prodeji. Buďte tedy první, kdo je bude mít!

Kdyby někdo nevěděl, co se od něj očekává, zde může načerpat menší inspiraci. Jestli chceme po borcích prvotřídní výkony, musíme začít především u sebe a musí to vypadat minimálně takto!

 

Teď už tedy všichni víme, jak bude náš support vypadat a je jasné, že předvedeme, jak říká náš hrdina ze špílu proti Liberci STROP! Na tribunách se tedy sejdeme nejpozději v 15:00. Lístky budou k zakoupení přímo na stadionu v Uherském Hradišti. To třeba pro ty, kdo se rozhodli nevyužít skvělé TAXI akce a nebo jedou na kole, kánoi či třeba vlakem. Vlakové spoje vyjíždí z Brna buď v 11:28 (příjezd 13:20) a nebo 12:15 (příjezd 14:27). Těmi se může vydat každý, kdo dává přednost dopravě hromadné. Takže v sobotu fotbalu zdar a Zbrojovce zvlášť!

Související zápas

Slovácko
Zbrojovka
sobota 4. 3. 2017, 15:00