Přihlásit | Registrovat
Těsná prohra v Praze
20. 2. 2018 19:46

Těsná prohra v Praze

První kolo nám moc důvodů k radosti nepřineslo. Z Bohemky jsme nakonec odjížděli s prázdnou a týmy, od kterých se čekala výhra nebodovaly také. Například slávistický kiks na Vysočině nás tak v kombinaci s naší porážkou opět naplno namočil do sestupových vod.

I přestože jsme k prvnímu zápasu jarní části zajížděli až do Prahy a ve večerních hodinách, na které bylo utkání naplánované, panoval vcelku drsný mráz, podařilo se do hostujícího sektoru shromáždit maximální možný počet Zbrojováků. 

Tohoto velmi slušného počinu jsme dosáli i navzdory nepříznivé pozici v ligové tabulce a neatraktivnímu soupeři. Všem kritkům našeho tábora jsme tak zacpali ústa a ukázali, že se Zbrojováky se musí stále počítat. Ukázalo se, že není třeba žádných velkohubých prohlášení a organizovaných výjezdů a často stačí prostá domluva mezi fanoušky, kteří se navzájem znají.

Každý, kdo se zápasu účastnil, může potvrdit, že výsledek byl nakonec až tím posledním, co si lze ze sobotního zápasu odnést. Atmosféra totiž byla výborná a návštěva hostujícího sektoru byla zážitkem sama o sobě. Nezbývá tedy nic jiného než doufat, že se podaří podobný výkon zopakovat už proti Olomouci a věřit, že i na hřišti se tentokrát bude dařit lépe!