Přihlásit | Registrovat
Tréňova vítězná premiéra!
16. 10. 2017 20:18

Tréňova vítězná premiéra!

Poté, co jsme v reprezentační pauze prohráli i s druholigovými Vítkovicemi, šel leckdo na sobotní zápas s notnou dávkou skepse, jak to tentokrát dopadne. S novým trenérem na lavičce se ale borci vyhecovali a i přesto, že se nejednalo o nijak spektakulární výkon, vybojovali důležitou výhru, která nás odlepila od úplného dna tabulky. Všichni teď můžeme doufat, že se podaří na výhru navázat a že nebude potřeba trenéra měnit každé druhé kolo!

V brance už tentokrát znovu nastoupil největší srdcař a náš kapitán Dušan Melichárek, který nahradil nejlepšího hráče zápasu s pražskou Slavii a svého náhradníka Halousku. Borci tentokrát začali na opačné straně hřiště, než v poslední době začínali a náš kotel ze sektoru L mohli slyšet především naši bekové. Ti měli během první půle docela dost práce, ale ve spolupráci s výborným Dušanem se podařilo odejít do šatny s čistým kontem. 

Hned po pauze se výborně fandícím kotlem nechal vyhecovat Michal Škoda, který doslova protlačil balón až do branky a otevřel skóre už po dvou mintutách hry. Poté se dlouho nic extra zajímavého nedělo. Oživení přinesl až střídající Pilík, který po parádním pasu utekl za obranu Slovácka a skvěle si pohrál s brankářem i jeho bránícími kolegy. Tento gól se nakonec ukázal být vítězný, když se hostům podařilo v nastavení také prosadit. Naštěstí už však neměli více času a my se tak mohli radovat z druhé letošní výhry! 

Související zápas

Zbrojovka
Slovácko
sobota 14. 10. 2017, 17:00