Přihlásit | Registrovat
Třetí pokus o tři body
5. 8. 2018 15:22

Třetí pokus o tři body

Již za pár hodin nastoupíme na Srbské k druhému letošnímu domácímu utkání a celkově ke třetímu zápasu letošního druholigového ročníku. Naši hráči v něm budou bojovat o první letošní výhru a to proti týmu Chrudimi.

Už v minulé týdnu v zápase proti Vlašimi bylo zřetelné zlepšení oproti výkonu v premíéře ročníku proti Jihlavě. My tak musíme ddoufat, že hráči si rostoucí formu durží a tentokrát už Chrudim převálcujeme, tak jak se to na kandidáta na postup sluší a patří. Naši protivníci v boji o postup znovu naplno bodovali a my si tak nemůžeme dovolit další zaváhání!

Přijďme tedy v maximálním počtu vyburcovat naše hráče a dotlačit je k vítězství. Atmosféra s Jihlavou byla parádní, tak si ji pojďme zopakovat a ukázat všem, že my Zbrojováci patříme do první ligy!

Související zápas

BRN
CHR
neděle 5. 8. 2018, 20:00