Přihlásit | Registrovat
Tři body ze Znojma
8. 10. 2018 09:38

Tři body ze Znojma

V pátek jsme se vydali po všech možných osách do Znojma, kde naše Zbrojovka nastoupila k jihomoravskému derby a pokoušela se o první venkovní výhru, která by nás znovu o něco přiblížila čelu tabulky a vytouženému postupu.

Na utkání se tentokrát podařilo vypravit také autobus, který byl slušně zaplněný a celkově tak sektor hostí rozhodně netrpěl prázdnotou, ba naopak. 

Jelikož naši hráči byli od začátku utkání aktivnější, nenechali jsme se ani my zahanbit a v hledišti jsme dominovali od úvodního hvizdu až do konce. Velmi nám pomohl také gól, který už během první půle vstřelil Damián Bariš a my se tak nemuseli až do poslední chvíle třást o to, kdy dáme vytoužený gól. Nutno však dodat, že gólovou pojistku bychom během zápasu také ocenili, ale hráči si patrně řekli, že nám to až tak jednoduché dělat nebudou. 

Z hlediska náboje nám pak nahrály i události ve druhém poločase, kdy jsme kromě neustálého povzbuzování mohli poškádlit také domácího gólmana, případně také vypískat vyloučeného Štrombacha. A tak jsme tentokrát odjížděli do Brna s dlouho nepoznaným pocitem vítězství na venkovním hřišti, což byl řádný důvod k oslavě.

Nyní už se můžeme těšit na další body, které snad přijdou už se Sokolovem.