Přihlásit | Registrovat
V neděli do Hradce
18. 3. 2017 16:19

V neděli do Hradce

Neděle se kvapem blíží a tím pádem i den dalšího zápasu, ve kterém odskočíme antifotbalistům ze dna ligové tabulky. Jedná se také o skvělý trénink před výjezdem do Opavy, kde budeme, jistě posíleni tříbodovým ziskem, usilovat o postup ze čtvrtfinále domácího poháru a pokračování naší cesty do pohárové Evropy.

Proti Bohemce se nám sice nezadařilo, co se týče bodového zisku, ale herně už se dostáváme tam, kde chceme být. Pojďme tedy v co největším počtu podpořit borce i v tomto zápase. Je jisté, že borci jako zatím celé jaro na hřišti nechají všechno a budou se snažit Votrokům ukázat, že v Hradci na Zbrojovku zkrátka nemají. Je potřeba, aby se nás v sektoru hostí sešlo naprosté maximum. Aby každý, kdo fandí Brnu stál po boku se svými kamarády a jediný Brňák, který tak bude v neděli fandit Hradci bude brněnský náměstek dopravy. Ten sice, jak je vidno, sportu vůbec nerozumí, ale pozice otroka se mu naposledy na Ukrajině moc líbila, a proto s hradeckými jistě najde společnou řeč.

My ostatní se pak tedy sejdeme v neděli v 15:00 pod hradeckými lízátky v sektoru hostí! A pak už všichni vyrážíme taxíkem na Opavu a do semifinále poháru!

Související zápas

Hradec
Zbrojovka
neděle 19. 3. 2017, 15:00